KOMPLEKSOWE PRZEPROWADZKI FIRM

Przeprowadzki przedsiębiorstw to często wieloetapowe przedsięwzięcia, które wymagają znacznie większego nakładu pracy, niż transportu kilku komputerów czy pudełek dokumentów.

To przede wszystkim wyzwanie, zarówno pod względem logistycznym, jak i pod względem bezpieczeństwa. Nasza firma, Fabio przeprowadzki, stawia sobie za punkt honoru gwarantowany spokój podczas przeprowadzki biura Twojej firmy.

Przeprowadzimy cały proces w krótkim czasie, dzięki czemu nie będzie konieczny długi zastój. Kompleksowe przeprowadzki firm to nasza specjalność.

przeprowadzki_firm

FABIO - DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

 • null

  DOŚWIADCZENIE

  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na bezproblemową realizację każdego zlecenia.

 • null

  BEZPIECZEŃSTWO

  Nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i solidności.

 • null

  JAKOŚĆ

  Dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ Państwa opinia jest dla nas najważniejsza.

NASZA OFERTA

Zajmiemy się wszystkim, co jest szczególnie ważne podczas takich przedsięwzięć. Oczywiście zaczniemy od tego co najważniejsze, czyli na bezpłatnym spotkaniu w Twojej siedzibie. Na jego podstawie stworzymy estymację tego, jaki byłby koszt przeprowadzki firmy. Przygotujemy mapę logistyczną i harmonogram, dzięki któremu będziesz wiedzieć, kiedy, co i w jakiej kolejności będzie transportowane. Klarowność jest kluczowa dla przeprowadzenia przeprowadzki biura, właśnie dlatego na nią stawiamy.

Wszelkiego rodzaju cenne mienie, które może znajdować się w siedzibie Twojej firmy, odpowiednio zabezpieczymy, zapewnimy kartony i materiały zabezpieczające. Zdemontujemy i zapakujemy także meble, które miałyby zostać poddane transportowi podczas Twojej przeprowadzki przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie też sprawę z tego, jak drogie potrafią być urządzenia biurowe, ze szczególnym wyróżnieniem sprzętu takiego jak kserokopiarki czy serwerownie. Z tego powodu całe przedsięwzięcie przeprowadzki firmy jest zabezpieczone polisą ubezpieczeniową. Zadbamy też o bezpieczeństwo samego transportu, wybierając optymalne trasy.

PRZEPROWADZKI, CZY WARTO WIEDZIEĆ COŚ JESZCZE?

Przede wszystkim szanujemy Twoje decyzje, dlatego rozładunek w nowej lokalizacji Twojej siedziby zostanie przeprowadzony zgodnie z przekazanymi przez Ciebie wytycznymi dotyczącymi aranżacji. Cały proces przeprowadzki przedsiębiorstwa będzie prowadzony przez dedykowanego tylko dla tego działania kierownika projektu, będziesz mógł z nim utrzymywać stały kontakt podczas naszych działań.

Warto też dodać, że podczas przeprowadzki biur zajmiemy się dla Ciebie rozłączeniem sprzętu IT, nie będziesz więc musiał tego zlecać swoim własnym pracownikom. Zajmiemy się wszystkim od początku do samego końca, pozostawiając Ci jedynie oczekiwać, aż Twoja nowa siedziba zabłyśnie nowym blaskiem i energią, która umili pracę. Przeprowadzki firm Fabio-postaw na najlepszych!

 • null

  UTYLIZACJA MEBLI

  Szybko i bezproblemowo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe:

Fabio Anna Dorak
NIP: 6342525909

(+48) 500 622 877

(+48) 500 622 877

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

Formularz kontaktowy: