PRZEWÓZ ELEKTRONIKI

Przewóz elektroniki bardzo często stanowi wyzwanie i nie chodzi tutaj bynajmniej o transport jednej lodówki ze sklepu ze sprzętem AGD. Przewóz serwerów, szaf sterujących i przemysłowych urządzeń elektronicznych, to działania, które wymagają zdecydowanie więcej niż samochodu z dużym bagażnikiem. W przewozie elektroniki konieczne jest doświadczenie i profesjonalne podejście, które znajdziesz, korzystając z usług firmy Fabio.

Zajmiemy się dla Ciebie kompleksowym przewozem urządzeń elektronicznych niezależnie od okoliczności, czyli tego, czy Twoja firma zmienia siedzibę, czy może zmieniasz lokację swojego sklepu. Zajmiemy się wszystkim od samego początku do samego końca, a jedyne zaangażowanie, jakie będzie konieczne z Twojej strony to pokazanie nam, gdzie, co i jak mamy podłączyć, aby spełnić Twoje konkretne wymagania.

serwery

FABIO - DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

 • null

  DOŚWIADCZENIE

  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na bezproblemową realizację każdego zlecenia.

 • null

  BEZPIECZEŃSTWO

  Nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i solidności.

 • null

  JAKOŚĆ

  Dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ Państwa opinia jest dla nas najważniejsza.

NASZA SPECJALNOŚĆ

Przewóz serwerów to kolejna część naszej specjalności. Wszystko dla Ciebie odepniemy i ponownie przypniemy na nowo w przeznaczonym do tego miejscu, oczywiście po tym, jak Twój administrator wszystko przygotuje do odpięcia od prądu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele warte mogą być same urządzenia serwerowe, nie mówiąc o przechowywanych na nich danych. Z tego powodu podczas przewozu serwerów zachowujemy wszystkie możliwe środki ostrożności. Ponadto całość transportowanego mienia jest ubezpieczona, aby w razie bardzo niefortunnego zbiegu wydarzeń, nie narazić Cię na znaczne straty.

Przewóz szaf sterujących to kolejna dziedzina naszej działalności. To niejednokrotnie ciężkie i duże urządzenia są wyjątkowo skomplikowane w podpinaniu i odpinaniu, a ich uszkodzenie może wiązać się z dodatkowymi problemami oprócz konieczności zakupu nowego urządzenia. Z tego powodu przy przewozie szaf sterujących przykładamy uwagę do detali i odpowiednio je zabezpieczamy, tak aby na pewno dotarły na miejsce w całości.

Firma Fabio to zdecydowanie najlepszy kandydat do przewozu elektroniki na Śląsku. Wiedz też o tym, że do każdego zlecenia przewozu urządzeń elektronicznych przeznaczamy dedykowanego tylko temu zadaniowi managera projektu, który będzie z Tobą utrzymywać kontakt i wraz z Tobą przygotuje harmonogram działań i przedstawi Ci konkretny plan, tak, abyś nie musiał martwić się zbędnymi niedomówieniami, które mogłyby się w innym przypadku pojawić.

OCENA DZIAŁANIA

Pierwszym krokiem jest zawsze nasza wizyta u Klienta, podobnie jest w przypadku przewozu elektroniki. Chcemy zobaczyć miejsce, w którym się znajduje, ocenić wyzwania związane z daną lokacją i zastanowić się, jak przeprowadzić działanie. Dopiero po takiej wizji zaproponujemy Ci rozwiązanie i jego cenę. Jeśli potrzebujesz przewozu urządzeń elektrycznych, transportu serwerów, albo transportu szaf sterujących nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z Fabio.

 • null

  UTYLIZACJA MEBLI

  Szybko i bezproblemowo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe:

Fabio Anna Dorak
NIP: 6342525909

(+48) 500 622 877

(+48) 500 622 877

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

Formularz kontaktowy: