PRZEWÓZ ANTYKÓW I DZIEŁ SZTUKI

Często się zdarza, że zmieniając miejsce zamieszkania, albo lokalizację swojej działalności pojawia się spory problem z tym, jak bezpiecznie wszystko przetransportować. Przewóz antyków to przedsięwzięcie, które wymaga przede wszystkim olbrzymiej odpowiedzialności i profesjonalnego podejścia. Z tego właśnie powodu, jeśli planujesz przewóz dzieł sztuki, tych nowych i tych wiekowych, zdecydowanie warto postawić na Fabio, firmę z doświadczeniem.

Naszą współpracę zaczniemy w bardzo prosty i logiczny sposób. Najpierw chcemy poznać warunki całego przedsięwzięcia, czyli to, gdzie obecnie znajdują się przedmioty, które będą transportowane i jaki jest do nich dostęp. Potem będziemy mogli przygotować dla Ciebie ofertę przewozu antyków. Następnie przedstawimy Ci całą metodologię działań, tak, aby nie trzeba było się później martwić o żadne niedomówienia.

antyki

FABIO - DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

 • null

  DOŚWIADCZENIE

  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na bezproblemową realizację każdego zlecenia.

 • null

  BEZPIECZEŃSTWO

  Nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i solidności.

 • null

  JAKOŚĆ

  Dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ Państwa opinia jest dla nas najważniejsza.

NASZA OFERTA

Warto dodać, że realizowany przez nas przewóz dzieł sztuki zakłada przeprowadzenie wszystkich działań od początku do końca. Odbierzemy, zabezpieczymy, załadujemy, przewieziemy i wykonamy odwrotne czynności w miejscu przechowywania, gwarantując przez cały czas najwyższy poziom staranności i bezpieczeństwa. Dokonamy rozładunku po przewozie obrazów, albo jakichkolwiek innych dzieł ściśle według wytycznych, które uprzednio zostaną nam przez Ciebie przedstawione.

Oprócz przewozu antyków zajmujemy się też ich regeneracją i odnawianiem ze szczególnym wyróżnieniem instrumentów, jak pianina i fortepiany. Przeprowadzimy ewentualny demontaż tych rzeczy, które mogą tego wymagać. Zabezpieczymy też ciągi komunikacyjne podczas przewozu rzeźb i innych dzieł sztuki, dla ich bezpieczeństwa.

Na sam koniec możemy też dodać, że z racji na nasze podejście do całego przedsięwzięcia gwarantujemy Ci dedykowanego koordynatora projektu, który odpowie na wszystkie Twoje pytania podczas przewozu obrazów i dzieł sztuki, tak aby nie było konieczne przejmowanie się ich bezpieczeństwem. Profesjonalne podejście to nasza cecha charakterystyczna.

PROCEDURA

Transport tak wartościowego mienia to wieloetapowe przedsięwzięcie, które musi zostać przeprowadzone w bardzo precyzyjny sposób. Pierwszym krokiem jest zawsze poznanie charakterystyki transportowanych przedmiotów. Inaczej należy zabezpieczyć przewóz rzeźby, a inaczej transport obrazu. Po przygotowaniu rozwiązania, w ustalonym wspólnie terminie odbierzemy przedmioty i dowieziemy je najbezpieczniejszą drogą ku ich celowi podróży. Umieścimy je dokładnie tam, gdzie uznasz za odpowiednie.

Na sam koniec dodajemy też, że przewóz obrazów, rzeźb, czy dzieł sztuki zostaje wysoko ubezpieczony, dzięki czemu w razie jakichkolwiek problemów nie powinny wystąpić żadne straty.

 • null

  UTYLIZACJA MEBLI

  Szybko i bezproblemowo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe:

Fabio Anna Dorak
NIP: 6342525909

(+48) 500 622 877

(+48) 500 622 877

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

Formularz kontaktowy: