PRZEWÓZ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

Często zdarza się sytuacja, w której jeden z oddziałów w danym szpitalu jest przemieszczany w inne miejsce i prędko pojawia się problem z przewozem całej aparatury medycznej z miejsca na miejsce.

To wielokrotnie ekstremalnie drogi sprzęt, którego wartość jest liczona w setkach tysięcy. Podobnie zdarza się, kiedy prywatne kliniki zmieniają swoją siedzibę. Konieczny staje się bezpieczny przewóz urządzeń medycznych.

Najlepiej zlecić to zadanie specjalistom z branży, którzy zabezpieczą i przewiozą w najlepszych warunkach urządzenia ratujące życia.

sprzęt medyczny

FABIO - DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

 • null

  DOŚWIADCZENIE

  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na bezproblemową realizację każdego zlecenia.

 • null

  BEZPIECZEŃSTWO

  Nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i solidności.

 • null

  JAKOŚĆ

  Dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ Państwa opinia jest dla nas najważniejsza.

TRANSPORT URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH

Firma Fabio działa na rynku od bardzo wielu lat i wiemy jak prawidłowo przeprowadzić przewóz sprzętu medycznego, tak, aby w żadnym stopniu go nie uszkodzić, nie narażając szpitali, klinik, czy przychodni na straty. Wiemy, jak konkretnie wykonać wszelkie niezbędne działania, to tylko kwestia czasu i przygotowania. Pierwszym krokiem w naszej współpracy z Klientem jest zawsze zapoznanie się z warunkami, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. Chcemy zobaczyć miejsce, z którego będzie się odbywać przewóz aparatury medycznej. Ocenimy, ile zajmie nam to czasu i jak wiele pojazdów zostanie przez nas zmobilizowane.

Kolejnym krokiem w przewozie urządzeń medycznych jest określenie najbezpieczniejszej możliwej trasy i zabezpieczenie całego ciągu komunikacji, tak, aby na pewno go nic nie zaburzyło. Kiedy już dotrzemy z transportem, dostarczymy cały sprzęt we wskazane, konkretne miejsca, które wcześniej razem ustalimy. Do wszystkich działań zostanie dedykowany koordynator projektu, który zadba o to, aby cała procedura przebiegła, jak najbardziej gładko, od samego początku do końca. Eksperci z Fabio wiedzą, że bezpieczeństwo i przygotowanie to kluczowa sprawa dla skutecznego przewozu sprzętu medycznego.

Wszelki sprzęt, który zostanie poddany transportowi, zostanie odpowiednio zabezpieczony na pakach pojazdów ciężarowych, tak, aby nawet w przypadku kolizji nic mu nie groziło. Zapakujemy cały osprzęt w odpowiednie pudełka, aby ułatwić przeprowadzenie całego procesu. Przewóz aparatury medycznej będzie odbywać się zawsze najbezpieczniejszą trasą, w godzinach, które pozwolą uniknąć dodatkowego ryzyka.

DODATKOWE ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE

Zdajemy sobie sprawę z tego, jaki sprzęt medyczny potrafi być drogi. Nie chcemy narażać w żadnym stopniu instytucji ratujących ludzkie życia na straty. Z tego powodu gwarantujemy wysokie ubezpieczenie transportowanych urządzeń medycznych, dzięki czemu nawet w wypadku dokonania się szeregu niesprzyjających wydarzeń, będzie możliwa rekompensata w postaci nowego urządzenia, albo jego naprawy. Fabio to specjaliści na rynku, więc ryzyko takiego zdarzenia jest minimalne.

 • null

  UTYLIZACJA MEBLI

  Szybko i bezproblemowo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe:

Fabio Anna Dorak
NIP: 6342525909

(+48) 500 622 877

(+48) 500 622 877

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

Formularz kontaktowy: