MAGAZYNOWANIE

Firma Fabio oprócz transportu i przewozu mienia zajmuje się też jego bezpiecznym przechowywaniem. Możemy dla Ciebie magazynować meble. Nasza przestrzeń magazynowa na wynajem jest bezpieczna, a ponadto jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ceny rozpoczynają się od 30 zł za m2, jeśli jednak interesuje Cię większa powierzchnia magazynowania, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, możliwe jest uzyskanie upustu.

Przechowując swój dobytek w Fabio, nie musisz martwić się jego uszkodzeniem ani kradzieżą. Magazyn jest chroniony, a wszelkie procedury bezpieczeństwa są dotrzymywane. Postaw na specjalistów w branży magazynowania i już więcej nie martw się brakiem miejsca.

magazyn

FABIO - DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

 • null

  DOŚWIADCZENIE

  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na bezproblemową realizację każdego zlecenia.

 • null

  BEZPIECZEŃSTWO

  Nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i solidności.

 • null

  JAKOŚĆ

  Dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ Państwa opinia jest dla nas najważniejsza.

NASZA OFERTA

Przechowywanie mebli w naszym magazynie to świetna opcja. Budujesz dom lub robisz przemeblowanie i udało Ci się kupić meble w bardzo atrakcyjnej cenie, ale nie masz gdzie chwilowo ich trzymać? Skorzystaj z naszego magazynu! Skupujesz meble i prowadzisz ich ponowną sprzedaż, skorzystaj z naszej przestrzeni magazynowej na wynajem, to często lepsza opcja niż budowa własnego magazynu.

Magazynowanie mienia może dotyczyć też innych przedmiotów, wszystkich, które można uznać za standardowe. W przypadku bardziej nietypowych przedmiotów rozsądną opcją będzie nawiązanie bezpośredniego kontaktu z nami za pośrednictwem telefonu, bądź maila. Oprócz samego magazynowania mebli możemy Ci też zapewnić ich transport, do naszego magazynu, albo z niego w inne miejsce, na przykład do Twojego mieszkania, w którym już znajdzie się miejsce na zabytkową komodę odziedziczoną w spadku po babci, albo niemającą wcześniej miejsca z dowolnego powodu.

Przechowywanie mebli odbywa się w odpowiednich warunkach, w halach, do których nie dostanie się nadmiar wilgoci, ze stałym przepływem powietrza, który zdecydowanie zmniejsza ryzyko butwienia drewnianych przedmiotów. Nie musisz się martwić o to, czy nie zostaną tam uszkodzone, to w pełni bezpieczne miejsce, szanujemy Cię, jako Klienta i podobnie jest z Twoim mieniem.

PRZECHOWYWANIE

Kolejną zaletą magazynowania mebli Fabio jest korzystna lokalizacja firmy (Katowice oraz Sosnowiec). Świetne połączenia drogowe pozwalają na ewentualny szybki transport, a sam magazyn znajduje się w miejscu, do którego będziesz mieć dostęp. Dbamy o bezpieczeństwo w każdym szczególe, a nasi pracownicy wiedzą, jak dbać o bezpieczeństwo przestrzeni magazynowej do wynajęcia.

Jeśli oprócz samego przechowywania mebli, potrzebujesz ich transportu, to również mamy dla Ciebie ofertę. Przeprowadzimy cały proces w atrakcyjnej cenie, nawet w przypadku zabytkowych mebli i antyków, które wymagają specjalnego traktowania.

 • null

  UTYLIZACJA MEBLI

  Szybko i bezproblemowo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe:

Fabio Anna Dorak
NIP: 6342525909

(+48) 500 622 877

(+48) 500 622 877

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

biuro@fabioprzeprowadzki.pl

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

ul. Grunwaldzka 1/1, 40-709 Katowice

Formularz kontaktowy: